Szyny CPM do rehabilitacji kolana

Problemy z kolanami bywają bolesne i potrafią znacząco utrudnić życie. Rehabilitacja po wypadku czy też jako element leczenia konkretnego schorzenia jest więc wskazana, aby pacjent mógł liczyć na szybki powrót do normalnego funkcjonowania. Jednym z najlepszych rozwiązań, jakie są obecnie stosowane, są tak zwane szyny CPM. Czym są i jak działają?

Szyna CPM na kolano – co to takiego?

Założeniem urządzenia, jakim są szyny do rehabilitacji kolana CPM, jest umożliwienie pacjentowi prostowania i zginania kończyny bez konieczności znacznego wykorzystywania mięśni. Jest to specjalistyczny sprzęt elektroniczny, który ma służyć do poprawy ruchomości w stawach. Dzięki działaniu tego urządzenia można skutecznie zmniejszyć sztywność oraz poprawić gojenie się stawu kolanowego, co ma kluczowe znaczenie w przypadku rehabilitacji dolnych partii ciała.

Gdzie kupić szynę CPM i jaka jest jej cena?

Firmą, która posiada w swojej ofercie możliwość kupna wysokiej jakości szyn CPM, jest med-elektronik.pl. Zajmuje się ona także sprzedażą wielu innych sprzętów medycznych. Jeżeli więc potrzebujesz profesjonalnej szyny do rehabilitacji kolana w atrakcyjnej cenie, wspomniany sklep jest miejscem, które koniecznie powinieneś sprawdzić.
Sprawdź naszą ofertę
Czekamy na Twoje pytania!
Jesteśmy tutaj
Os. Mazurskie 13
Mrągowo
Skontaktuj się z nami