Szyny do rehabilitacji stawu barkowego

Jeśli w wyniku wypadku lub schorzenia masz problemy z ruchem stawu barkowego, warto poddać się profesjonalnej rehabilitacji prowadzonej przez lekarza fizjoterapeutę, a także wykonywać regularne ćwiczenia w domu. Pomoże Ci w tym z pewnością szyna CPM do ćwiczeń stawu barkowego, której zadaniem jest przywrócenie sprawności kończyn górnych, poprawa metabolizmu stawów, zapobiegnięcie ich zesztywnieniu, usprawnienie krążenia w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, przyspieszenie wchłaniania się krwiaków, wspomaganie ich rekonwalescencji i ostatecznie poprawa lub całkowite przywrócenie sprawności w partii ciała poddanej rehabilitacji.

Jak działają szyny do rehabilitacji stawu barkowego?

Szyny do rehabilitacji stawu barkowego dzielą się na czynne i bierne, a w zależności od zalecanej przez lekarza terapii, należy wykonywać inne ćwiczenia w oparciu o jeden z rodzajów szyn. Czynna rehabilitacja polega na włączeniu do poszczególnych ćwiczeń mięśni pacjenta, mając na celu stopniowe zwiększanie zakresu ruchów. Bierna rehabilitacja dotyczy zwykle pacjentów ze znacznym stopniem niedowładu, u których ruch stawów i mięśni jest nieznaczny lub niemożliwy.

Szyna CPM do ćwiczeń stawu barkowego – cena

Nowe i używane szyny CPM do ćwiczeń stawu barkowego, a także wiele akcesoriów najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, pomagające w powrocie do zdrowia, znajdziesz w ofercie Med-Elektronik.
Sprawdź naszą ofertę
Czekamy na Twoje pytania!
Jesteśmy tutaj
Os. Mazurskie 13
Mrągowo
Skontaktuj się z nami